Автокран Силач – справжня гордість української промисловості

Вантажопідйомне обладнання дуже популярне як у країнах СНД, так і у європейських країнах. Це зумовлено його багатофункціональністю та надійністю. Всюдихідна техніка не знає обмежень, чим і підкорила своїх користувачів. Ще однією великою перевагою є її продуктивність, яка завжди на високому рівні, незалежно від того, які кліматичні умови панують довкола.

Як і в будь-якій справі, вдосконаленню немає меж, так і тут. Із часу виходу в обіг перших моделей автокранів "Силач" робота над їх удосконаленням не припинялася. Розробники, які працюють на Дрогобицькому заводі автомобільних кранів, постійно працюють над модифікаціями. Як наслідок, на ринок виходять нові моделі вантажопідйомної техніки.

Багатофункціональність автокранів "Силач" – запорука максимальної продуктивності. На сучасному етапі технологічного розвитку під час проєктування та створення багатофункціональних автокранів "Силач" використовується виключно сучасне передове програмне забезпечення. Завдяки цьому виникає можливість точного визначення параметрів моделі, яка проєктується. Усе це сприяє максимальній продуктивності та ефективності кожної нової машини. У зв'язку із тим, що автокрани "Силач" відмінно підходять для новітніх технологій будівництва, їх популярність тільки посилюється.

На сьогодні серед пропозицій автокранів "Силач" є моделі, вантажопідйомність яких варіюється від 18 до 50 тонн. Удосконалення торкнулося й опорно-рухового контуру багатофункціональних автокранів "Силач". Йдеться про вагу рами нових екземплярів, яка тепер на 600 кг менша за вагу стандартних. Водночас габарити елемента збільшені (5,8 х 4,8 м).

Якщо ж говорити про переваги автокранів від українського виробника, то це однозначно буде хороше співвідношення ціни та якості. Вантажопідйомна техніка "Силач", зокрема, особлива своєю більшою економністю порівняно з деякими іншими автокранами, адже споживає менше паливно-мастильних матеріалів.

Серед наших пропозицій є різні марки автокранів, серед яких і автокран Силач. Кожен товар перед продажем проходить ретельну перевірку, адже ми хочемо бути впевненими у тому, що пропонуємо виключно високоякісні товари. Завітайте до каталогу, щоб ознайомитись з усіма нашими пропозиціями!

Якщо Ви купуєте техніку "Силач", то гарантовано окупите вкладені кошти після короткого періоду експлуатації або здачі обладнання в оренду. Вигідне капіталовкладення – не в метал, а в автокрани, адже вони не просто збережуть Ваші кошти, а й примножать їх.