Купити автокран в Україні означає забезпечити себе надійним помічником у будівництві!

Окрім того, що будівництво потребує якісного матеріалу, необхідного інструменту, кваліфікованих працівників, то ще й спецтехніки, яка значно полегшує роботу, сприяє пришвидшенню здачі готового об'єкта. Якщо у деяких випадках спецтехніка полегшує роботу, то у інших робота без неї просто неможлива.

Серед великої кількості спецтехніки найбільш затребуваними є автокрани, що зумовлюється широкою сферою застосування. Першочергово автокран використовують з метою вантажопереміщення. Зокрема, за допомогою автокрана можна легко переміщувати бетонні плити або різноманітні будівельні матеріали.

Дехто помилково вважає, що автокрани придатні лише для допомоги під час будівництва багатоповерхівок або інших великих будівель, як-от торгових центрів. Проте це далеко не так. Автокран стане відмінним помічником і під час зведення звичайного двоповерхового будинку. Автокран впорається там, де людині це буде зробити досить складно або й взагалі неможливо. Це стосується підняття важких будівельних матеріалів та конструкцій.

Якщо Ви так само переконані у доцільності використання автокранів під час будівництва, то важливо знати декілька правил, які допоможуть здійснити правильний вибір цієї спецтехніки.

Першою відмінністю між автокранами є їх вантажопідйомність, яка може сягати 32 тонн. Важливим аспектом є також висота підйому, яка може варіюватися від 16 до 60 метрів. Залежить вона від довжини стріли автокрана. Саме цим параметрам варто приділити значну увагу під час вибору автокрана, який варто підбирати залежно від цілей використання.

Якщо у Вас є будь-які сумніви щодо того, яку модель автокрана вибрати, обов'язково зверніться за порадою до спеціаліста. Менеджери магазину гарантовано володіють усією інформацією стосовно кожного товару із асортименту та його особливостей, зможуть підібрати найбільш вдалий варіант відповідно до Ваших потреб.

Якщо потрібен автокран, то відразу постає питання про те, чи варто його купувати, чи краще орендувати. Відповідь очевидна! Якщо Ви задумали збудувати всього лише один будинок, то, звісно, необхідність у придбанні такої дорогої спецтехніки відпадає. Краще віддати перевагу оренді. Проте якщо йдеться про експлуатуючі організації, лісгоспи, фермерські господарства, комунальні служби, великі будівельні компанії, то купівля автокрана буде значно вигіднішою, оскільки його використання буде частим, та й щоразу орендувати автокран – це тільки збиток. Власний же автокран можна використовувати нескінченну кількість разів, а якщо потреба у автокрані зникне, його завжди можна продати або здавати в оренду іншим підприємствам.

Купити автокран в Україні пропонує наша компанія. Переглянути наші пропозиції автокранів можна легко, перейшовши за посиланням. З приводу усіх питань просимо звертатися за контактним номером телефону.