Автокран Галичанин: особливості застосовування

Якщо потрібно підняти великі вантажі, не завжди доцільно використовувати стаціонарну підйомну техніку, оскільки її встановлення потребує досить великих затрат та часу. У таких випадках найкращим варіантом є використання автокранів. Вони дозволяють виконати практично будь-які вантажні роботи, тому таке устаткування має неабияку популярність у різних сферах. Основною причиною цього є надійність та багатофункціональність, високі показники продуктивності незалежно від кліматичних умов довкола.

Основні перевагами використання таких автокранів:

— можливість виконання підйому в радіусі 240-360 градусів, таким чином значно скорочується кількість розворотів автомобіля;

— можливість встановлення автоматичних систем безпеки, які дозволяють уникнути перевантаження та перекидання.

Практично будь-який автокран є всюдихідним та здатний розвивати швидкість до 60 км/год. Розміри автокрана майже не відрізняються від вантажних автомобілів, тому він може легко бути розміщений на будівельному майданчику та забезпечує швидке виконання усіх необхідних робіт.

Телескопічна стріла може мати від 3 до 5 пересувних секцій, для її виготовлення використовується високоякісна сталь. Практично кожен автокран додатково комплектується гуськом, який виготовлений із гратчастої конструкції високоміцної труби. Таким чином, радіус дії техніки суттєво збільшується.

Високі показники продуктивності дозволяють використовувати автокрани практично у будь-яких сферах, зокрема:

• промисловості;
• будівництві;
• сільському господарстві.

Також надзвичайно затребуваними автокрани є під час монтажних та аварійно-рятувальних робіт. Відмінна маневреність та порівняно невеликі габарити дозволяють виконувати різні міські роботи, навіть попри обмеженість простору. Автокран окупиться за досить короткий період часу.

Придбати автокран Галичанин можна в нашій компанії. В наявності автокрани різних виробників та різної вантажопідйомності. Пропонуємо не тільки високоякісні автокрани, але й запасні частин, тому не потрібно витрачати час на їхній пошук. Працюємо без жодних посередників, тож співвідношення ціна-якість найкраще. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України та за кордон. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 18 років. Спосіб доставки визначається індивідуально з кожним клієнтом. Уточнити будь-яку потрібну інформацію можна за контактним номером телефону. Чекаємо на Ваші замовлення!