Як вантажопідйомність впливає на вибір автокрана: або який купити автокран в Україні? 

Важко уявити будь-які будівельні роботи без застосування різноманітної спецтехніки. Наприклад, автокран - незамінна та основна техніка, за участі якого здійснюється монтаж фундаментних подушок, блоків, панелей перекриття. Також автокран здатний подати бетон в підготовлену опалубку при виготовленні монолітного фундаменту. Якщо ви плануєте купити автокран в Україні, то вам варто знати як зробити правильний вибір. Тому у цій статті ми розглянули види автокранів залежно від їх вантажопідйомності.

Правильний вибір автокрана дозволяє максимально полегшити будівельні роботи, зробити все швидко та якісно. Вибираючи таку техніку, в першу чергу слід звернути увагу на масу вантажу, яку здатний підняти автокран. Отож, розглянемо види автокранів, залежно від вантажопідйомності.

Автокрани вантажопідйомністю від 6 до 15 тонн і довжиною стріли до 15 метрів. Дані автокрани рідко використовують у будівельних роботах через порівняно невелику вантажопідйомність. Однак, попри це, така техніка справно виконує свої функції при роботі з фундаментними блоками чи будівельною цеглою. Такі автокрани краще підійдуть для оренди на початковому етапі будівництва, або якщо ви займаєтесь будівництвом невеликої споруди. Однією із переваг є низька вартість.

Автокрани вантажопідйомністю 15-25 тонн і довжиною стріли до 21-28 метрів. До таких автокранів відносяться моделі Palfinger Sany, Силач. Їх найчастіше застосовують при будівництві приватних будинків, котеджів, господарських приміщень, невеликих промислових об’єктів, завантаження іншої спецтехніки. Дані моделі відрізняються високою вартістю, це пояснюється високою продуктивністю за невеликий час.

Автокрани вантажопідйомністю від 25 до 100 тонн і довжиною стріли до 50-60 метрів. Такі автокрани широко використовуються при будівництві промислових об’єктів, однак на ринку України їх небагато. Одним із представників таких кранів є Галичанин. Дана модель характеризується високою зносостійкістю, а її характеристики дозволяють в деякій мірі замінити навіть стаціонарні крани.

Автокранами вантажопідйомністю понад 100 тонн і довжиною стріли понад 60-ти метрів. Їх зазвичай використовують для будівництва великих промислових комплексів, заводів та інших споруд, проте їх характеристики дуже схожі до попередніх категорій. Представником даної категорії є XCMG, який працює на дизельному двигуні. Такі крани краще орендувати, адже їх вартість дуже висока.

Великий вибір автокранів різних моделей пропонує компанія з продажу запчастин до кранів та маніпуляторів. У асортименті представлені: автокран Галичанин, Силач, Клинці, Машека, Palfinger-Sany та XCMG. Усі автокрани проходять ретельну перевірку перед безпосереднім продажем.

Якщо вас зацікавила наша техніка або виникли питання, зверніться до наших менеджерів-консультантів за контактним номером, вказаним на сайті. Приймаємо замовлення по всій Україні. Надаємо гарантію на 18 місяців на всю продукцію. Сподіваємось на довготривалу співпрацю з вами!