Гусеничний кран RDK-36

Гусеничний кран RDK-36
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21988747
 

Характеристики

Грузоподъемность, т   36
Максимальный грузовой момент, т.м.   144
Вылет при наибольшей грузоподъемности, м   4
Длина основной стрелы, м   15
Длина вставок для удлинения стрелы, м   5 ,10
Длина жесткого гуська, м   10
Длина маневрового гуська, м   20
Наибольшая высота подъёма крюка, м   40
Наибольшая высота подъёма крюка с установленным маневровым гуськом, м   56

Опис Гусеничний кран RDK-36

Стріловий, самохідний, повноповоротний гусеничний кран RDK-36 призначений для вантажно-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт з переважним використанням на стаціонарних об'єктах без частих перебазувань на великі відстані. Простота і надійність конструкції, а так само переваги використання гусеничного ходу дозволяють застосовувати даний кран в важких умовах на непідготовлених майданчиках.

Привід гусеничної ходової частини і всіх механізмів крана - гідравлічний. Кожен механізм має індивідуальний привід з незалежним управлінням. Гідравлічна система забезпечує плавне керування всіма механізмами і з широким діапазоном регулювання швидкостей робочих операцій, даючи можливість одночасного поєднання декількох операцій. У конструкції використані імпортні та вітчизняні вузли і елементи, висока надійність яких підтверджена багаторічною практикою використання в гідравлічних машинах різного типу.

  • 1-ої відмітною особливістю конструкції даної моделі крана є те, що ходовий пристрій виконано з телескопіюючих гусеничними візками. Це дозволяє мати невеликий розмір при транспортуванні і збільшений розмір опорної площі при виконанні кранових операцій. Механізм телескопування добре відпрацьований і відповідає інноваційним рішенням світового рівня. За рахунок специфічної конструкції гусеничної ходової частини і розвиненого опорного контуру, який утворює гусеничні візки в робочому положенні, кран має єдину вантажну характеристику у всьому секторі 360 градусів і може пересуватися з вантажем на гаку, маса якого становить 10 тонн.
  • 2-ий важливою особливістю даного крана є пристрій порталів крана. Їх конструкція продумана таким чином, що при монтажі і демонтажі крана на будівельному майданчику немає необхідності повторного запасування каната: одного разу виконана, вона забезпечує переклад крана з транспортного положення в робоче і назад. Крім того, за допомогою заднього (малого) порталу забезпечується навішування противаг. Таким чином, кран автономно, без залучення додаткових вантажопідйомних засобів забезпечує власну збірку і розбирання.
  • 3-ій особливістю є поворотна частина крана, яка оптимізована як з точки зору конструкції так і експлуатаційного зручності. Конструктивно вона виконана таким чином, що володіє великою об'ємною жорсткістю, за рахунок чого забезпечується тривала робота вмонтованих в неї механізмів без перекосів і пошкоджень. При цьому компоновка поворотної частини забезпечує легкий доступ до всіх крановим механізмам і елементам гідросистеми для огляду і обслуговування.


Ще однією незаперечною перевагою даної моделі крана є його мала транспортна висота. Навіть розміщений на трейлері з типовою висотою платформи до 900 мм від рівня опорної поверхні, він укладається в транспортний габарит по висоті до 4 м. Аналогічно з умов зручності транспортування на стандартних трейлерах визначена і довжина крана.

Кран має основну стрілу гратчастий конструкції довжиною 15 м, яка за рахунок швидкоз'ємних секцій-вставок довжиною 5 або 10 м подовжується до довжини 40 м. Застосування високоміцних сталей забезпечує при прийнятих розмірах елементів стріли її достатню міцність при роботі з вантажами навіть на майданчику, що має ухил 3 градуси. Для розширення сфери використання і збільшення розмірів підстрілового простору можуть застосовуватися жорсткі гуськи довжиною 1 м, 5 м або 10 м. У цьому випадку кран може працювати двома вантажними лебідками одна з яких задіяна на основний стрілі, а друга на Гуськов. Вантажовисотні характеристики крана піднято на нову висоту і помітно перевищують показники вітчизняних аналогів в будь-якої точки робочої зони.

Безпечну роботу крана забезпечує комплекс сучасних приладів і пристроїв.

Товари з рубрики - Гусеничні крани

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Увага! Наші спеціалісти здійснюють ремонт гідравліки автокранів!
01 липня 2019 в 12:32

Будь-яка техніка рано чи пізно виходить із ладу, що зумовлено зносом тієї чи іншої запчастини. Дехто вважає, що економніше зробити ремонт самотужки. Але постає питання: чи буде такий ремонт максимально ефективним?! Щоб досягнути…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create